Zvukové a video záznamy

Nabízíme pořízení a zpracování profesionálních studiových nahrávek, audio a video záznamy z koncertů a vystoupení, videoklipy apod. Provádíme kompletní zpracování zvukových a obrazových nahrávek, mastering CD, restaurování starých audio nahrávek, DVD authoring a zprostředkování kompletní výroby (lisování - vypalování CD/DVD). Na výrobě obalů spolupracujeme s předními grafiky.

Mezi doplňkové služby patří komponování a aranžování hudby na zakázku, zprostředkování spolupráce s profesionálními muzikanty, provádění castingů na projektové role atd. Připravíme kompletní zvukový nebo video projekt na klíč. Mezi další činnosti patří kompletní příprava rozhlasových reklam, ozvučování internetových stránek a filmových záběrů a ostatní zvuková postprodukce. To vše ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny.

Vybavení studia

Naše zvukové nahrávací studio je vybaveno profesionální technikou špičkové kvality pro záznam akustických i elektronických nástrojů, zpěvu atd. Ve studiu jsou průběžně k dispozici různé nástroje, jejichž skladba se průběžně obměňuje. Pro vlastní nahrávání vám můžeme zajistit profesionální studiové muzikanty za příznivé ceny.

Podívejte se na stránky studia UHL RECORDS na Facebooku.